ALFASONIC KFT.
Az Alfasonic Kft., mint nagykereskedő-disztribútor a hazai légkondícionáló és hőszivattyú piac egyik meghatározó szereplője. Hivatalos Panasonic disztribútorként az egyik legjobb termékkört értékesítjük Magyarországon. A Panasonic teljes választéka mellett további versenyképes termékek is megtalálhatók portfóliónkban, mely lefedi a teljes épületklíma szegmenst a ipari klímarendszerektől, a hőszivattyúkon át a folyadékhűtő rendszerekig. Cégünk a piac legdinamikusabban növekvő szereplői közé tartozik.

Munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Területi képviselő - értékesítő

Munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Klímaberendezések értékesítése ügyfeleink részére
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás többszáz klímaszerelő ügyféllel
  • Ajánlatok készítése, szerződéskötés, kapcsolatok ápolása

A sikeres jelölt:

  • Otthonosan mozog műszaki területen.
  • Legalább 3 év tapasztalattal bír műszaki cikkek értékesítése terén, előny az épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett jártasság.
  • Sikeres értékesítési eredményeket tudhat már maga mögött.
  • Kiváló kommunikációs és kifogáskezelő képességgel rendelkezik.
  • Önálló munkavégzésre alkalmas motivált személyiség, aki nem riad vissza az elutasítástól, és a kiélezett piaci versenyhelyzettől.
  • Lehetőleg Pest megyében, vagy környékén lakik.

Előnyt jelent:

  • Lakossági vagy ipari klíma és levegő-víz hőszivattyú piac ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Leendő munkatársunk egy sikeres, dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lesz.
  • Bevezető képzés után önálló, felelős munkavégzésre van lehetőség.
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén kiemelkedő mértékű prémiumot biztosítunk a versenyképes alapfizetésen felül.
  • A munkavégzéshez cégautót és minden munkaeszközt biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető