Területi képviselő – értékesítési fókusszal

Feladatok:

A munkakör célja a GLS CsomagPont hálózat teljes körű támogatása és fejlesztése.

  • új partnerek felkutatása, akvirálása
  • partnerekkel való kapcsolattartás, támogatás és auditálás az ország bizonyos részein (Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Békés, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében és Pest megye délkeleti részein)
  • a feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • CsomagPont automatákkal kapcsolatos ügyintézés (akvirálás, technikai koordináció, kisebb szerelési munkák)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság a telephelyről történő indulással (a munkavégzés megoszlása kb: 60% terület, 40% iroda)
  • ügyfélszolgálati vagy területi képviselői tapasztalat
  • MS Office ismeret - Word, Excel, Outlook
  • alap szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • műszaki beállítottság

Az ideális jelölt önálló, jól kommunikál, megnyerő, dinamikus személyiség, rendelkezik műszaki affinitással, mindezek mellett pontos az adminisztrációban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + éves bónusz + 13.havi fizetés + cafeteria + munkábajárás támogatása)
  • alkalmazotti munkaviszony
  • mobiltelefon
  • munkacéllal cégautó használati lehetőség
  • irodába való bejutáshoz ingyenes céges busz indul a Boráros térről
  • változatos, kihívást jelentő munkakör, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nagyvállalati környezet, jó csapat
  • home office lehetőség (alkalmanként)

Egyéb információ:

Munkaidő: 8:00-16:30

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.