csapatába munkatársat keresünk

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba.

HA NEKED

•    értékesítői vénád van
•    önállóság, pontosság, megbízhatóság jellemzi a munkádat
•    fontos a pörgés és az eredményesség
•    rendelkezel B típusú jogosítvánnyal

és szeretnéd mindezt elismert szakértő csapatunk tagjaként kamatoztatni, most megteheted!

Ha van középfokú kereskedelmi és B típusú jogosítványod, akkor előnnyel indulsz!

FELADATAID LESZNEK

  • új kiskereskedelmi partnerek felkutatása,
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • professzionális értékesítés végrehajtása
  • a rendelések összesítése

JELENTKEZZ, HA SZERETNÉL

•    versenyképes fizetést
•    teljesítményorientált jutalmakkal kiegészítve
•    fix munkaidőt és
•    hosszútávú, stabil munkalehetőséget.

Ehhez nem kell mást tenned, mint mielőbb elküldened a fényképes önéletrajzodat!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Legyél Te is a MaxWash csapatának a tagja!