Partnercégünk Magyarország meghatározó, fűtéstechnikai rendszereket értékesítő, magyar tulajdonú családi vállalkozása. A márka az ipari kazánok területén kezdetektől jelen van, a lakossági termékek bevezetésére 2008-ban került sor. A lakossági termékeket kereskedelmi partnerhálózatukon keresztül forgalmazzák.
Büszkék arra, hogy a szabadalom óta is folyamatosan fejlesztett, élenjáró műszaki színvonalat képviselő kondenzációs kazánok hazai forgalmazásában piacvezető szerepük van, ugyanakkor a megújuló energiákat alkalmazó megoldások terén is egyre bővülő termékpalettával rendelkeznek.

Területi képviselő (ÉPÜLETGÉPÉSZ VÉGZETTSÉGGEL)

kollégát keres budapesti és nyugat-magyarországi munkavégzésre

Alapvető feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Elavult kazánházak felmérése, kazán-cserék lebonyolítása
  • Projekt figyelés
  • Projekt kezelés (ajánlattól, szerződéskötésen keresztül, a beüzemelésig, amit már a szervizünk végez)
  • A cég kiállításokon történő képviselete
  • Ügyfelek számára külföldi és belföldi szakmai utak szervezése

Elvárások:

  • Épületgépész végzettség
  • Min. 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (értékesítés)
  • Budapesti, Pest megyei vagy dunántúli lakhely előny

Milyen embert keresünk:

  • Határozott, agilis személyiség, aki szívesen tárgyal és alakít ki üzleti barátságokat
  • Szakmailag is elismerést tud kivívni magának
  • Önállóan tud döntéseket hozni, és vállalni a felelősséget
  • Sok éves autóvezetési rutinnal rendelkezik, és szeret is vezetni

Előnnyel indul:

  • Akinek épületgépész termékek projektértékesítésében az adott földrajzi területen releváns tapasztalata van
  • Az adott területen kiterjedt ügyfélkörrel rendelkezik
  • Ha angolul társalgási szinten beszél

Amit kínál a cég:

  • Kiemelkedő fix alapbér + bónusz
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Sok home office
  • Kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • Nagyfokú önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.