DORA-LAND Kft.

Területi képviselő

Feladatok:

Magyar tulajdonú, európai kis- és nagyháztartási gépek gyártóit kizárólagosan képviselő és dinamikusan fejlődő társaság keres értékesítési csapatába Területi Képviselőt, akinek feladatai:

  • A társaság által képviselt termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás, -fejlesztés a jelenlegi ügyfelekkel, ügyfél-látogatások megszervezése és lebonyolítása
  • Új, potenciális üzleti partnerek felkutatása, kapcsolatteremtés és kiépítés
  • Termékek részletes ismertetése és bemutatása, új termékek ajánlása
  • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • A munkakörrel járó egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres beszámolás a felsővezetés felé

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiegyensúlyozottság, megbízhatóság, pontosság
  • Sikerorientált, rugalmas és együttműködő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kereskedelemben szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Fix, havi alapjövedelem
  • Teljesítményarányos plusz juttatás
  • Céges autó, mobiltelefon
  • Rugalmas – nem irodához kötött – munkavégzési hely
  • Kötetlen munkaidő

Céginformáció:

Társaságunk 5 éve kizárólagos magyarországi képviselője két, kis- és nagyháztartási gépek széles skáláját forgalmazó, meghatározó európai márkának. Cégünk új, a kis- és nagyháztartási gépek piacát meghatározó gyártók által képviselt termékek bevezétésével portfoliójának jelentős bővítését tervezi.
Dinamikus fejlődésünk stabil, biztos hátteret teremt egy professzionális, ugyanakkor jó hangulatú munkakörnyezetben bármely, az elvárásoknak megfelelő jelölt számára.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!