CleansBerg Kft.
  • A CLEANSBERG Kft. országos viszonylatban az egyik legmagasabb jövedelem csomaggal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja mindenki anyagi és egzisztenciális gyarapodását!

  • Területi képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új piaci lehetőségek feltérképezése az adott régióban
      • Potenciális ügyfelek felkutatása, kialakítása végfelhasználók területén
      • Értékesítési célkitűzések teljesítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Önálló munkavégzésre való képesség
      • Kiváló kommunikációs, tárgyalási képesség
      • Alapos földrajzi ismerete az adott régiónak
      • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
      • Értékesítésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási csomag (fix juttatás, okos telefon, tab, cégautó)
      • Főállású munkaviszony
      • Teljes körű és folyamatos értékesítési és szakmai képzések
      • Magas szintű háttértámogatás
      • Multinacionális munkakörnyezet
      • Azonnali kezdési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Szakmai fényképes önéletrajz!