Nemzetközi tulajdonban lévő, BWT Hungária Kft-hez, az épületgépészet egyik speciális szegmensével, a vízkezeléssel, víztechnológiával foglalkozó cégünkhöz alábbi pozícióban keressük leendő munkatársunkat:

Területi képviselő (budapesti / nyugat-magyarországi régió)

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég termékeinek értékesítése, a márka ismertségének növelése
  • Az adott régióban az ügyfélkör kezelése és üzletfejlesztési tevékenység ellátása
  • Napi partnerlátogatás, szaktanácsadás biztosítása a cég ügyfelei számára (műszaki / szerviz)
  • Szakmai rendezvényeken a cégképviselete és szakmai bemutatók tartása
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása, az ügyfelek igényeinek felmérése, új ügyfelek szerzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség
  • építőipari, ill. épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • jó probléma megoldó képesség és szervezőkészség
  • jogosítvány (B kategória)
  • önállósággal, határozottsággal, kreativitással, eredményorientált személyiséggel

Előny:

  • erős középszintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség – épületgépészet speciális területének, a víztechnológiának a megismerése kihívást jelentő feladatokon, projekteken keresztül, melyek több területet is átfogó szakmai tapasztalathoz juttatnak
  • Céges telefon és autó
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Pest megye, Veszprém megye

Küldje magyar nyelvű önéletrajzát kérjük a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.