Az 1972-ben alapított Biolchim S.p.A Olaszország egyik leginnovatívabb és legnagyobb hagyománnyal rendelkelkező finomműtrágya és termésnövelő anyag gyártója. Termékeinket több mint 50 országban forgalmazzuk leányvállalatainkon és disztribútorainkon keresztül.

Jelenleg magyarországi leányvállalatunk a Biolchim Hungary Kft. számára keressük leendő munkatársainkat:

1 fő területi képviselő

munkakörbe az alábbi területre
Észak Dunántúl

Feladatok:

  • Műtrágyák,lombtrágyák,növénykondícionáló termékek értékesítése
  • Új vevők felkutatása
  • Szaktanácsadás
  • Az értékesítési hálózat fejlesztése
  • Jelentések készítése a piacról
  • Kísérletek beállítása,bemutatók szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár vagy kertészmérnöki végzettség
  • Számítógépes ismeretek: word, excel, power point,
  • Legalább „b” kategóriás vezetői jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Növénykondícionálók, műtrágyák értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mezőgazdasági gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren felüli teljesítményarányos juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktúra:gépkocsi,mobiltelefon,laptop
  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Stabil munkahely a világ egyik legdinamikusabban fejlődő ágazati szereplőjénél

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye