A Beppler Kft. 21 éve működő, dísznövény szaporítóanyagok és kertészeti kellékek kereskedelmével foglalkozó, 16 főt foglalkoztató, szigetszentmiklósi székhellyel rendelkező, stabil és folyamatosan fejlődő kereskedelmi cég, NYUGAT-MAGYARORSZÁGI munkavégzéssel,

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársat keres csapatának bővítéséhez.

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése (termékek és lehetőségek ismertetése személyes látogatással és telefonon)
  • telefonos illetve személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, szaktanácsadás, kisebb áruk házhoz szállítása az ügyfelek kérése alapján
  • megrendelések felvétele, összegyűjtése és továbbítása az iroda felé
  • ügyfélriport rendszer naprakész vezetése látogatások alapján
  • esetleges reklamációk kezelése személyesen, vagy telefonon
  • aktív részvétel a külföldi szakmai kiküldetéseken
  • aktív részvétel a munkáltató által szervezett szakmai programokon, és továbbképzéseken

Elvárások:

  • felsőfokú kertészeti vagy agrár végzettség
  • pályakezdők jelentkezését szívesen fogadjuk!
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • német / angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs képesség, magabiztos, barátságos fellépés
  • terhelhetőség, rugalmasság, kiegyensúlyozott személyiség
  • pozitív, problémamegoldó, csapatorientált hozzáállás

Előnyt jelenthet:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes körű betanítás
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszközt biztosítunk
  • családias hangulat, jó csapat, ideális munkakörülmények
  • versenyképes alap munkabér, cafeteria
  • fiatalos, támogató munkakörnyezet, és stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Amennyiben úgy érzi, megfelel az elvárásoknak és szeretné megpályázni a pozíciót, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.