Étrend és sport táplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó Kft., cégcsoportjában keres belföldi értékesítésben jártas.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

területi képviselőt

Feladatok:

  • A cég termékeinek képviselete és értékesítése
  • Új termékek sikeres piaci bevezetése adott területen
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, disztribúció segítése
  • A cég által meghatározott tevékenységek, területi tervek és jelentési kötelezettségek teljesítése
  • A cég képviselete rendezvényeken, a cég marketing eszközeinek hatékony felhasználása
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú, aktív ANGOL nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikáció, kapcsolatteremtő problémamegoldó készség
  • Önállóság, határozott megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Sport táplálék-kiegészítők ismerete
  • Kereskedelmi, vagy felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • Kiváló, hatékony termékek képviselete
  • Versenyképes Jövedelem
  • Fiatal dinamikus szervezet, rugalmas háttérrel
  • Egyéb juttatások: autó, telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. Kerület

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.