BECK AND PARTNERS Kft.

Területi képviselő

Ügyfelünk komplett fűszerkeverékek kifejlesztésével foglalkozik elsősorban húsipar, de egyéb élelmiszeripari cégek részére. Az anyacéget 1924 Hamburgban alapították, majd 1996 megalapításra került a magyar leányvállalat is, amely értékesítéssel foglalkozik hazánkban. Jelenleg 40.000 tonna terméket gyártanak évente 7 gyártási helyszínen Európában. 7 leányvállalat és több mint 40 képviselet működik világszerte.

A magyarországi divízió bővülés előtt áll, ezért keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

RÉGIÓ:
Kelet-Magyarország (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Békés megye)
VAGY
Nyugat-Magyarország (Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye, Veszprém megye)

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Szakmai segítségnyújtás a partnerek számára,
  • Együttműködési szerződések megkötése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év húsipari technológiai tapasztalat értékesítési vagy gyártási területen,
  • Angol VAGY Német társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség.

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi vállalat,
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér + bónusz,
  • Céges autó.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.