A Bayer több mint 150 éves múlttal rendelkező nemzetközi nagyvállalat. Alaptevékenységei közé tartozik az egészségvédelem és a mezőgazdaság. Az emberek, állatok és növények egészségét szolgáló innovatív termékeinkhez és szolgáltatásainkhoz új molekulákat kutatunk.

A Bayer Hungária Kft. Crop Science üzletága

Területi Képviselő

munkatársakat keres 2 év határozott időre
Bács-Kiskun megye területére

Feladatok:

  • Az adott területen a piaci részesedés növelése, a forgalmi számok elérése
  • Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek optimális megvalósítása
  • Marketing stratégiák megvalósítása, alkalmazása az értékesítés során
  • Meglévő ügyfelekkel való színvonalas és rendszeres kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresése és bevonása a Bayer Hungária Kft Crop Science Üzletág termékeinek értékesítésébe
  • Rendszeres jelentés a közvetlen felettes és az értékesítési igazgató felé
  • Piaci információk követése és naprakész jelentése

Elvárások:

  • Felsőfokú mezőgazdasági-és növényvédelmi végzettség
  • Minimum 2-3 éves mezőgazdasági értékesítői területen szerzett tapasztalat elvárás
  • Bács-Kiskun megyei lakhely előny
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, CRM, PowerPoint)
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi linkre kattintva.