A Baki Agrocentrum Kft

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

INNOVATÍV CSAPAT, DIGITALIZÁLT GÉPEK, FELELŐS CÉGVEZETÉS biztosítja azt a lendületet, amelynek köszönhetően a közel 30 éve működő, 100%-ban magyar családi tulajdonú vállalkozásunk ma is minőségi élelmiszer és takarmány alapanyagot tud előállítani és szállítani partnereinek. A folyamatos tanulásban, az előremutató megoldásokban hiszünk, és elkötelezettek vagyunk a hosszú távon fenntartható agrár termelés fejlesztése mellett. Célunk, hogy minél nagyobb hozzáadott értékű magyar agrár termékeket tudjunk vevőink részére biztosítani a jövőben.

Feladatok:

  • Termények vásárlása mezőgazdasági termelőktől
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések teljesítésének nyomon követése
  • Piaci információk átadása a partnereknek
  • Piac elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • 3-5 éves kereskedelmi tapasztalat az agrártermékek piacán
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ambiciózus személyiség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Széleskörű kapcsolathálózat a mezőgazdasági termelők körében
  • Agrár/közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy stabil, hosszútávra építkező magyar vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, alapbéren felüli jutalék rendszer
  • Céges autó, laptop, mobil telefon
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8945 BAK, VÁLICKA utca 8.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.