TERÜLETI KÉPVISELŐ / ÁRUTERÍTŐ (BUDAPEST ÉS PEST MEGYE)

FELADATOK:

  • kiemelt üzleti partnereink és független boltok rendszeres látogatása az előkészített túraterv szerint,
  • vállalatunk portfóliójában megtalálható termékek értékesítése,
  • a gyártott és forgalmazott termékek láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása,
  • trade marketing aktivitások, promóciók megvalósítása,
  • magas színvonalú bolti végrehajtás az üzleti célok megvalósítása érdekében,
  • polcszerviz feladatok ellátása és másodlagos kihelyezések építése,
  • az igényeknek megfelelő készletszint biztosítása az üzletekben,
  • új partnerek felkutatásában való aktív részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • minimum 2 éves FMCG környezetben szerzett képviselői tapasztalattal rendelkezik (Preferált területek: alkohol, üdítő)
  • kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság,
  • jó szervező képesség, terhelhetőség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • célorientált, dinamikus személyiség, határozott fellépés,
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

ELŐNYÖK:

  • számlaképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikusan fejlődő cég tagja lehet
  • kihívásokkal teli, változatos munka.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye