Az ANDA Kft. több mint 25 éve, 1991-óta foglalkozik festék és szakipari anyagok nagy- és kiskereskedelmével. Az elmúlt évek kitartó és eredményes munkájának köszönhetően vezető szerepet tölt be a Dunántúli festék és festék-segédanyag forgalmazásban.

Az Anda Kft. értékesítési csapatába Dél-Dunántúli területre

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Kollégát keres

Főbb feladatok:

  • Meglévő partnerek rendszeres látogatása / kapcsolatok ápolása
  • Új partnerek felkutatása, hosszú távú kapcsolatok kiépítése
  • Termékek értékesítése, kihelyezése, akciók / promóciók lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, folyamatos piacfigyelés

Elvárásaink:

  • Min. középfokú végzetség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, Excel táblázatkezelő ismerete
  • Nyitottság és tanulási képesség a megfelelő szakmai háttér elsajátításához
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség,
  • Precíz, önálló munkavégzés,

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Céges gépjármű használata
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Ha szívesen dolgozna egy a piacon több mint 25 éve meghatározó szerepet betöltő nagy múltú cég, megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával: