UPC Magyarország Kft.

Területi képviselő (alvállalkozói jogviszony)- Országosan

A UPC-nél kollegáink mindig számíthatnak egymásra, és az ügyfeleink is számíthatnak ránk. Nálunk a legfontosabb érték az ember. Jó közösségben, családias légkörben dolgozunk, meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapatot alkotunk. Ebbe a csapatba keresünk területi képviselőket Magyarország egész területére. Jelenleg Eger, Gyöngyös, Jászberény, Salgótarján, Hatvan, Cegléd, Szolnok, Szombathely, Tatabánya Veszprém, Monor, Székesfehérvár, Sopron, Hajdúnánás, Mezőberény, Hajdúszoboszló, Nyékládháza, Köröstarcsa, Karcag, Lajosmizse, Jászberény, Berettyóújfalu, Püspökladány, Abony, Debrecen, Nyíregyháza, Dunaújváros és Budapest területére. Karrieroldalunkon külön tudsz jelentkezni az egyes városok hirdetéseire!

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szintű a számítógépes ismerete
  • Pozitív hozzáállás, siker és eredményorientált gondolkodásmód jellemzi
  • Előny, ha értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalatot
  • Szívesen dolgozik vállalkozóként, kötetlenül

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása lista alapján, szerződéskötés
  • Ügyfelek személyes megkeresése
  • Ajánlatkészítés
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Képesség az ügyfél meghallgatására és igényeinek felmérésére
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé

Amit mi nyújtunk

  • Alvállalkozói jogviszony - kezdeti alkalmazotti indulási támogatási lehetőséggel (3 hónapig)
  • Kiemelkedő kereseti lehetőségek havi jutalék formájában
  • Képzések, tréningek (többnapos oktatás a belépéskor + egyéb oktatások)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Telekommunkációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető