Az Allegro Kft. www.allegro.hu 1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazására szakosodott vállalat. Ma közel 50 főt foglalkoztató, több üzletágban tevékenykedő cég.

Vállalatunk tucatnyi orvosi műszertechnikai világcég kizárólagos magyarországi képviselője.

Dinamikusan fejlődő Patika üzletágunkba keresünk:

TERÜLETI KÉPVISELŐT

Pest, Nógrád és Heves megyékbe

E munkakör első és legfontosabb feladata jó szakmai kapcsolat kialakítása és ápolása az adott területen található gyógyszertárakkal

Feladatok

  • Piacon lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos megismerése, elemzése
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Termékek értékesítése
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása
  • Éves tervek megvalósításában való részvétel

Elvárások

  • Több éves értékesítési tapasztalat
  • Önállóság, jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Globális látásmód, feladatok priorizálása
  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előny :

  • Lakhely a fent felsorolt megyék egyikében
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát.
  • Versenyképes fizetést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Tőkeerős céghátteret,
  • Fiatalos, jó hangulatú csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Nógrád megye, Pest megye

Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben „Patikai területi képviselő” megjelöléssel.