Az Allegro Kft. www.allegro.hu 1990-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonú, többek közt fertőtlenítőszerek, gyógyszer forgalmazására szakosodott vállalat. Ma közel 50 főt foglalkoztató, több üzletágban tevékenykedő cég.
Vállalatunk tucatnyi világcég kizárólagos magyarországi képviselője.
Dinamikusan növekvő Schülke fertőtlenítőszer üzletágunkba keresünk

TERÜLETI KÉPVISELŐT

Feladatok

  • Piacon lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos megismerése
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, rendelések felvétele
  • Intenzív látogatási program megvalósítása
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása

Elvárások

    Az ideális jelöltnek komoly, sok éves értékesítési tapasztalata van.
    Rendkívül jól ismeri, és jól mozog a patikai közegben.
    Hosszútávra gondolkodó embert keresünk.

    • Előny a felsőfokú egészségügy/kereskedelmi végzettség
    • Előny, a legalább 5 év patikai értékesítési tapasztalat
    • Előny az aktív angol nyelvtudás
    • Előny a budapesti patikai kapcsolatrendszer
    • Előny budapesti lakhely

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie. Hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát.
    • Versenyképes fizetés
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Tőkeerős cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázatát, fizetési igény megjelöléssel, a tárgy mezőben „Schülke fertőtlenítőszer Területi képviselő” megjelölve kérjük.