AGROÁZIS-MON Kft.
Munkatársat keresünk

Területi képviselő

pozícióba.
Vállalkozásunk az Agroázis-MON Kft. országos lefedettséggel értékesít és szervizel mezőgazdasági gépeket. Fiatal, hét éve alakult cég, további dinamikus fejlődéséhez, a meglévők mellé, elhivatott és eredmény orientált munkatársakat keres.

Főbb feladatok, munkák:

Mezőgazdasági gépek értékesítése régiós szinten. Vevők felkutatása, látogatása, kapcsolatok ápolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú végzettség, felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek, jogosítvány.
Jó kapcsolatteremtő képesség, értékesítői érzék, terhelhetőség, nyitottság. Önállóság,
fogékonyság az újdonságokra, tanulási, fejlődési képesség, elhivatottság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mezőgazdasággal, értékesítéssel kapcsolatos tapasztalat, műszaki érdeklődés,
angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, a munkához szükséges eszközök, oktatás és továbbképzés. Háttér támogatás az eredményesség érdekében. Korrekt elszámolás, családias hangulat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

A "jelentkezem" gombra kattintás mellett kérem csatolja önéletrajzát.