Ha szeretnél egy családias, összetartó csapat tagjaként modern, jól felszerelt irodában dolgozni, akkor köztünk a helyed! Az eCon Trading Kft.; a németországi székhelyű DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. csavarozás technikai cég kizárólagos magyarországi képviselete és a Comau S.p.A. ipari robotjainak hazai képviselője

Észak- kelet magyarországi területi értékesítő

kollégát keres:

Az új munkatárs feladatai:

  • a cég által forgalmazott termékek értékesítése Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, valamint Nógrád megyében
  • meglévő ügyfelek látogatása
  • új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • partneradatbázis karbantartása
  • prezentáció termékmintákkal, műszaki tanácsadás
  • ajánlatok, megrendelések összeállítása
  • értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • naprakész angol nyelvtudás
  • minimum érettségi végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • udvarias, határozott, magabiztos fellépés
  • megbízhatóság, kitartás
  • B-típusú jogosítvány

Előny:

  • műszaki jellegű termék- vagy szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, valamint Nógrád megyében található lakhely

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely, nyitott, fiatalos csapat és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és jutalék
  • Gépjármű teljes használatra üzemanyag kártyával (bejárás, magán használat, céges használat)
  • Mobil telefon használata (magán és céges használatra)
  • Számítógép és kiegészítő eszközei használata

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidő
  • fővárosi iroda: Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben érdeklődsz az állás iránt, várjuk önéletrajzodat angol és magyar nyelven  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.