Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ha szeretnél egy családias, összetartó csapat tagjaként modern, jól felszerelt irodában dolgozni, akkor köztünk a helyed! Az eCon Trading Kft.; a németországi székhelyű DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. csavarozás technikai cég kizárólagos magyarországi képviselete és a Comau S.p.A. ipari robotjainak hazai képviselője

Nyugat-magyarországi területi értékesítő

kollégát keres:

Az új munkatárs feladatai:

  • a cég által forgalmazott termékek értékesítése Vas-, Veszprém-, illetve Zala megyében
  • meglévő ügyfelek látogatása
  • új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • partneradatbázis karbantartása
  • prezentáció termékmintákkal, műszaki tanácsadás
  • ajánlatok, megrendelések összeállítása
  • értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • minimum érettségi végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • udvarias, határozott, magabiztos fellépés
  • B-típusú jogosítvány

Előny:

  • műszaki jellegű termék- vagy szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • naprakész középfokú angol nyelvtudás
  • Győr-Moson-Sopron-, Vas-, Veszprém- vagy Zala megyében található lakhely

Amit ajánlunk:

  • esetenként home-office munkavégzéssel
  • fiatal, összetartó csapat, akik munkaidőn kívül is szeretnek együtt lenni (közös ebédek, csapatépítő tréning, pénteki focizás, Balaton körbefutása – UltraBalaton)
  • modern, barátságos, frissen felújított, jól felszerelt, légkondicionált iroda
  • jó megközelíthetőség, ingyenes parkolási lehetőség
  • nyelvoktatás céges keretek között (angol, német)
  • autó, számítógép, mobiltelefon a munkavégzéshez
  • versenyképes fizetés, teljesítmény arányos bérezés
  • szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidő
  • fővárosi iroda helye: Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Amennyiben érdeklődik a betöltendő állás iránt, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét magyar nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi értékesítő
  • Rövid pozíció név: Területi értékesítő
  • Hirdető cég: eCon Trading Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: a cég által forgalmazott termékek értékesítése Vas-, Veszprém-, illetve Zala megyében meglévő ügyfelek látogatása új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása partneradatbázis karbantartása prezentáció termékmintákkal, műszaki tanácsadás ajánlatok, megrendelések összeállítása értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Elvárások: értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat minimum érettségi végzettség kiváló kommunikációs készség önálló munkavégzés udvarias, határozott, magabiztos fellépés B-típusú jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: eCon Trading Kft.>