Cégünk autószőnyeg, üléshuzat gyártásával és autó-felszerelési cikkek forgalmazásával foglalkozik.

Területi értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Lakóhelyéhez közeli városok autószalonjai, autósboltjai, használtautó kereskedések, patikák, munkahelyek felkeresése, mentődobozok értékesítése, autós termékek értékesítése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelésfelvételek és új ügyfelek felkutatása
  • Egyéni ajánlatok kidolgozása, prezentációk készítése
  • Önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó stressztűrő képesség
  • A pályázó jól ismerje az irodai alkalmazások használatát (Word, Excel, Outlook)
  • "B" típusú jogosítvány

Egyéb információ:

  • Vállalkozók jelentkezését is várjuk!
  • Céges autót, telefont, laptopot biztosítunk
  • Munkabér: alapbér + jutalék

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.