A Dunakeszin található BA-HA-MA’S Kft közel 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek forgalmazásával. Modern és kellemes vállalati környezetben jelenleg 130 munkatársunk számára biztosítunk hosszútávú munkalehetőséget, rendszeres továbbképzést, kiemelkedő juttatási csomagot.
Értékeink a megbízhatóság, fejlődés és hitelesség.
elhivatott, dinamikus csapatunkba
terület bővítés miatt keresünk új munkatársat

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe Budapest és Pest megye területére

MIK LESZNEK A FELADATOK?

  • a cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása és értékesítési célok elérése
  • a BA-HA-MA’S Kft termékeinek értékesítése
  • a vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás és túraterv szerinti látogatása
  • túraterv optimalizálás
  • a partnerek teljes körű tájékoztatása termékekről és szolgáltatásokról
  • új vevők felkutatása
  • rendelés optimalizálás
  • partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések előkészítése, lebonyolítása, továbbá az üzleti együttműködések fenntartása és nyomonkövetése
  • a folyamatban lévő promóciók és akciók végrehajtása
  • vevőreklamációk kezelése
  • kintlévőség kiemelt kezelése
  • adminisztrációs feladatok határidős betartása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • legalább 3 év HoReCa, FMCG területi értékesítői tapasztalat
  • releváns ügyfélkör

MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?

  • versenyképes javadalmazás, stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • fix alapbér + jutalék + béren kívüli juttatások
  • céges autó, céges telefon
  • profi, támogató, lendületes értékesítő csapat és vezetés
  • tanulási, fejlődési lehetőség

MIT VÁRUNK AZ ÚJ KOLLÉGÁTÓL?

  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • pozitív, vevőorientált szemlélet és problémamegoldó készség
  • kiváló és eredményes értékesítési, kommunikációs és tárgyalási készség
  • önálló, kreatív munkavégzésre való képesség
  • eredményorientáltság, elhivatottság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét bérigény megjelölésével.
A pozícióval kapcsolatos kérdés esetén hívja bizalommal a 06-70-520-3815-ös számot!