Legyél Területi értékesítő a Flipnél!

Ha érdekel a jövő technológiája és szívesen dolgoznál velünk egy összetartó csapat tagjaként, csatlakozz hozzánk! Mindehhez lelkes, dinamikus és elkötelezett kollégákra van szükségünk, akik ügyfeleink részére elérhetővé teszik a digitális újdonságokat.

Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét és ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat. Ha értékesítői csapatunkban Te is szívesen dolgoznál azért, hogy az ügyfelek örömmel használják a telekommunikációs újdonságokat, mindemellett érdekelnek a digitális újdonságok és aktívan használod a mobilalkalmazásokat, ha nem ijedsz meg az értékesítési feladattól és a pörgős napoktól, csatlakozz csapatunkhoz!

Területi értékesítő (Ajka)

Amit kínálunk:

  • magas kereseti lehetőség
  • fix alapjutalék, nem csak a betanulási időszak alatt
  • ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
  • rugalmas munkabeosztás
  • munkavégzéshez szükséges digitális eszközök, extra felhasználói kedvezményekkel

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Új előfizetők felkeresése személyesen otthonukban, telekommunikációs szolgáltatás értékesítése.
  • Termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és értékesítési tevékenység.

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, és szeretnél profi értékesítővé válni.
  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, és számítógépes felhasználói ismerettel.
  • Teljesítményorientált vagy, és szereted, ha a munkádat anyagilag is elismerik.
  • Szereted a dinamikus, változatos munkát, amely nem köt reggeltől estig irodai keretek közé.
  • Vállalod a vállalkozói jogviszonyban történő foglalkoztatást.

    Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési vagy üzletkötői tapasztalattal!

    Várjuk jelentkezésedet!

Miért jó velünk dolgozni?

  • Multi háttérrel, de sokkal start-uposabb szemlélettel állunk a munkához, legyen szó értékesítésről vagy technikai supportról.
  • Egy-két fős csapatokban dolgozunk, szóval munkavégzés közben sem nyom agyon a nagyvállalati légkör.
  • A stabil, piacvezető háttér neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a profi, szakmai fejlődésre.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ajka