Területi értékesítő (Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

PROFESSION.HU KFT.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.
Tudj meg többet RÓLUNK

Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Területi értékesítő

(Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Feladataid lesznek:

  • A Profession. hu teljes termékpalettájának értékesítése telefonon és személyesen, “Up és Cross selling” tevékenység
  • Az ügyfélkör tudatos megismerése, feltérképezése, piacszegmentálás
  • Saját, közép-, és nagyvállalatokból álló ügyfélportfóliód önálló menedzselése Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében
  • Szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • Az ügyfelek rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolattartás, potenciális ügyfelek személyes megkeresése
  • Kampányokban, akciókban való aktív részvétel

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel személyes szolgáltatás-értékesítésben
  • Határozott és magabiztos kiállással bírsz
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Sikeresen tudsz meggyőzni embereket és ezt szívesen használod is
  • Feladataidat önállóan is a legjobb minőségben és a legnagyobb lelkesedéssel látod el
  • Szívesen találsz ki és valósítasz meg új megoldásokat
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal
  • Előny, ha van a HR területhez kapcsolódó szolgáltatás értékesítésében tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Önálló, felelősségteljes pozíció teljes szabadsággal: magad osztod be az időd, onnan dolgozol, ahonnan csak jólesik
  • Erős juttatási csomag motiváló mozgóbér rendszerrel
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség
  • Szakmai képzések, training-ek
  • Egy erős, összetartó csapat
  • Innovatív, professzionális közeg

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ösztönzőleg hat rád az új és a jobb, akkor feltétlenül kattints a „Jelentkezem” gombra.