Országszerte találkozol kiszállító autóinkkal? Többször hallottál már az Unixról?

A folyamatos bővülésnek köszönhetően

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

kollégákat keresünk a Nyugati és a Keleti régióba egyaránt.

Cégünk 30 éve van jelen az autóalkatrész kereskedelmi piacon, amelynek mára az egyik meghatározó szereplője. 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést. A Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.
Mottónk: „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Ha felkeltettük az érdeklődésed, legyél aktív részese vállalatunk sikereinek és jelentkezz hozzánk!

Mik lesznek a feladataid?

  • Munkád kiemelten fontos része egy 100-120 fős csapat vezetése és értékelése.
  • Te fogod ellenőrizni az adott régióhoz tartozó 7-8 áruház értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatait.
  • A céges működési standardok betartatása fontos része a feladatnak, hiszen folyamatokban gondolkodunk és rendszereket építünk, sikerünk egyik fontos alapja ez.
  • Területi értékesítési célok meghatározása a munkád része, a vállalat vezetése által jóváhagyott üzleti stratégiáival összhangban.
  • A piac folyamatos monitorozása és a versenytársak tevékenységének elemzése.
  • A fejlődésünknek köszönhetően új kirendeltségeket nyitunk, amiben a nyitás előkészítése, a helyszín javaslat, valamint a megvalósítás is a Te feladatod.
  • A Kirendeltség Vezetőiddel közösen végzett partnerlátogatások kiemelten rendszeres tevékenységed lesz, ezáltal tudod hatékonyan támogatni és fejleszteni vezetőid eredményességét.
  • A területhez kapcsolódóan adminisztratív feladataid is lesznek, értékeléseket és beszámolókat készítesz majd a felső vezetés részére.
  • Munkáltatói jogkör gyakorlója leszel, Te döntöd el, milyen vezetői csapatot építesz. A toborzás- kiválasztáshoz minden szükséges segítséget megkapsz a központi HR osztálytól.

Mit kínálunk munkádért cserébe?

  • Elérhető kiemelkedő átlagbért, ami jelenleg havi bruttó 900.000,- Ft
  • Minőségi munkaeszközöket: céges autó, laptop, telefon.
  • Lehetőséget arra, hogy a kiválasztás folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: Skype interjú)
  • 3-4 hónapos betanulási programot és képzéseket ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj neki az új karrierednek.
  • Rendszeres visszajelzést a munkádról, hogy támogassuk a folyamatos fejlődésed.
  • Lehetőséget arra, hogy önállóan hozz döntéseket.
  • Részese lehetsz a közös sikertörténetünknek.
  • Rugalmas és kiszámítható munkaidő beosztást, H-P munkarenddel.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel 3-5 éves kereskedelmi területen – preferáltan nagyvállalati környezetben – szerzett vezetői tapasztalattal.
  • Egyetemi vagy főiskolai szintű felsőfokú végzettséged van.
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség, dinamizmus és határozottság jellemez.
  • Magas a motivációs szinted és örömmel tanulsz.
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal.
  • A lakhelyed Nyugat-Magyarországon vagy Kelet-Magyarországon van, hiszen a munkavégzés helye preferáltan ezek a régiók.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba.