A japán OKUMA CNC szerszámgépek és technológiák képviseletét ellátó dinamikusan fejlődő cégünk az alábbi munkakörben keres munkatársat.

Területi értékesítési vezető

Feladatok:

  • Különböző – akár párhuzamosan futó - projektek követése.
  • Új partnerek felkutatása.
  • Meglévő partneri állomány igényeinek kezelése, fejlesztése.
  • Vevőlátogatások önálló szervezése, bonyolítása
  • Magas szintű termékismeret elsajátítása

Elvárások:

  • lehetőleg felsőfokú szakirányú végzettség
  • folyamatos kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Piaci szereplők ismerete, szakmai gyakorlat
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunka szeretete

Munkavégzés helye:

  • a cég székhelye Budaörsön található
  • Kelet-Magyarország

Amit kínálunk:

  • kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 31.

Az állás kezdésének várható időpontja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és Ön megfelel az elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű fényképes pályázati anyagát.