Területi értékesítési szaktanácsadó

DAMISOL Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Nógrád megye

Damisol Kft. már több, mint 30 éves múlttal rendelkező családi vállalkozás.
Amire büszkék vagyunk: saját szabadalmaink alapján gyártjuk a környezetbarát levél- és
talajtrágyát. Hosszú távú célkitűzésünk, hogy magyar cégként a nemzetközi piacon is megálljuk a
helyünket. Ehhez keressük mind a magyar piacra és a nemzetközi piacra is olyan kollegákat,
akik szívesen vesznek részt kiváló termékeink ismertté tételében. Országos értékesítési hálózattal rendelkezünk, ahová jelenleg munkatársat keresünk Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar és Nógrád megyei viszonylatban a következő pozícióba:

FŐBB FELADATOK:

  • A cég termékeinek képviselete és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • Viszonteladókkal történő együttműködés
  • Tárgyalások levezetése, árajánlatok készítése, nyomon követése és realizálása
  • Partnerek rendszeres látogatása, rendelések generálása, piaci lehetőségek felkutatása
  • Szakmai rendezvények tartása, kiállításokon való részvétel
  • Heti jelentések, beszámolók készítése
  • Az eladás pénzügyi folyamatainak nyomon követése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Input anyag értékesítési területen szerzett néhány éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Kereskedői szemlélet, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • Felhasználó szintű PC ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló pozícióban eltöltött több éves tapasztalat
  • Levéltrágya piac ismerete
  • Meglévő kapcsolati rendszer
  • Heves megyei lakhely

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljesítmény alapú ösztönző bérezés
  • Szolgálati gépjármű
  • Mobiltelefon
  • Kötetlen munkaidő
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Támogató családis légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy küldje el e-mail címünkre önéletrajzát és motivációs levelét, amiben az alábbi kérdésekre feltétlenül válaszoljon:
1. Miért szeretne a mi cégünknél dolgozni?
2. Milyen sikereket ért el ezen a területen?
3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?