TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS MAGYARORSZÁGRA, KELET-MAGYARORSZÁG NAGYTÉRSÉGBEN

Üzletkötő bázisra - teljes munkaidőben

ÚJ KIHÍVÁST KERES EGY NEMZETKÖZILEG ELISMERT ÉS SIKERES VÁLLALKOZÁSNÁL ÉS MEGFELEL AZ ALÁBBI ELVÁRÁSOKNAK?

  • A fém- vagy műanyagipar területén szerzett végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat az értékesítésben vagy projektmenedzsmentben
  • Határozott és meggyőző megjelenés
  • Jó emberismeret és helyzetfelismerő képesség
  • CRM ismeret előny
  • Meggyőzőképesség
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • LakóhelyNyíregyháza, Miskolc, Debrecen nagytérségében

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Hozzáértő tanácsadás a meglévő és új ügyfelek számára, az ügyfélkapcsolatok intenzív ápolása
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Értékesítési beszélgetések folytatása és ártárgyalások lebonyolítása
  • Ügyféllátogatások és utazások önálló megszervezése
  • Részvétel vásárokon és kiállításokon

Amit jövőbeni munkatársai a Meusburgernál értékelnek:

  • Biztos munkahelyegy termelő vállalatban
  • Prémium termékek értékesítése megbízható és gyors szállítás mellett
  • Folyamatosan fejlődő termékkínálat és számok akció az ügyfelek számára
  • Intenzív betanítás az ausztriai Vorarlbergben, valamint helyben az értékesítési csapatban
  • Számos eszköz a személyes ügyfélkapcsolatok kiépítéséhez

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.