Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. szolnoki irodájába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: Területi Értékesítési menedzser A menedzserhez rendelt, elsősorban Szolnok és vonzáskörzetében a hozzá tartozó ügyfelekhez kapcsolódó kapcsolattartási, üzleti és értékesítési tevékenység, ezen belül a feladatai kiemelten:

Területi Értékesítési menedzser

Feladatok:

  • Áram, gáz és energiamenedzsment termékekre vonatkozó kereskedelmi szerződések megkötése, felelősségvállalás a szerződések kapcsán befolyt árbevételért, realizált árrésért és az ügyfelekhez rendelhető költségek alakulásáért.
  • Meglévő ügyfélkör alaposabb megismerése, új ügyfelek felkutatása megszerzése.
  • Ügyfélmegkeresések (beleértve az ügyfélpanaszokat) fogadása, megoldásának koordinálása és az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a megkeresés állapotáról az ügyfél elégedettség érdekében.
  • Hátralékkezelés és behajtás a hozzá rendelt ügyfeleknél.
  • Értékesítési akciók végrehajtása, közreműködés a hozzá tartozó ügyfélkör tekintetében a stratégiai és az operatív célok elérésében.
  • Hatékony együttműködés a Vezető Ügyfél Menedzserrel, a Területi Értékesítés Támogató TR kollégával, a szervezet többi Területi értékesítési menedzserével valamint más szakterületek kollégáival, vezetőivel.
  • Adatszolgáltatás a középtávú tervezéshez, kereskedelmi és marketing akciókhoz, ajánlatok készítéséhez.
  • Közreműködés a belső nyilvántartási, jelentési rendszerek határidőre történő elkészítésében, frissítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági),
  • legalább 3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat, előny gyakorlat energia/ energiamenedzsment/prémium műszaki termékek értékesítésében,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély,
  • magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office és egyéb digitális/online eszközhasználat,
  • önjáró, proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, siker- és ügyfélorientált hozzáállás és problémamegoldás,
  • jó kommunikációs készség, rugalmasság,
  • magas szintű elhivatottság, lojalitás, pozitív gondolkodásmód,
  • angol nyelv tudás előny.

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit értékesítési jutalékkal és éves bónusszal jutalmazunk.
  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért 10 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk.
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást nyújtunk.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget biztosítunk.
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • A pozícióhoz vállalati gépjármű tartozik, a magánhasználat feltételeit a E.ON Energiakereskedelmi Kft. gépjárműszabályzata rögzíti.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON egyike a világ legnagyobb befektetői tulajdonban lévő energia- és gázvállalatainak. Európában, Oroszországban és Észak-Amerikában közel 62.000 munkatársunk dolgozik, 122 milliárd Euro árbevételt termelve. Célunk, hogy tisztább és jobb energiát biztosítsunk működési területeinken.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Bitte, klicken Sie auf „Jelentkezem” um Ihre Bewerbung zu senden!