Területi Értékesítési Menedzser (Budapest és Pest megye)

Bruttó 630e - 700e Ft havi bér

PROFESSION.HU KFT.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Tudj meg többet RÓLUNK

Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

A munkánkról:

  • A Profession teljes termékpalettáját, vagyis változatos toborzási szolgáltatásokat fogsz értékesíteni partnereinknek, tanácsadói szemlélettel segíteni nekik a toborzással kapcsolatos kihívásaik megoldásában.
  • Saját ügyfélportfólióval dolgozhatsz, amiben meglévő ügyfelekkel közösen gondolkodhatsz és építheted a hosszútávú toborzási stratégiát.
  • Közép- és nagyvállalati szegmensért felelsz, ahol lehetőséged van napi szinten felsővezetőkkel, döntéshozókkal tárgyalni.
  • Bizalmat és együttműködést építhetsz, ami az általunk képviselt konzultatív értékesítés fő motorja.
  • Szabadon oszthatod be az idődet, állíthatsz fel prioritást, tervezheted meg az aktivitásod. Nincs mikromenedzsment, csak egyértelmű elvárások és működési keretek!
  • Terveid és a KPI-ok mindig egyénre és portfólióra szabottak, a fókuszok segítenek abban, hogy elérd a kitűzött célokat.
  • Adatalapú működésünk az értékesítés minden fázisában támogat abban, hogy az ügyfeleid szemében hiteles szakmai tanácsadóvá válj és a legjobb megoldást találd meg számukra.
  • Mentoring támogatással segítjük a gyors beilleszkedést, folyamatos belső képzések és on-the-job-coaching mentén biztosítjuk, hogy folyamatosan fejlődhess.

A kollégák mondják:

  • „Olyan kollégák vesznek körül, akiket évek óta ismerek, egy hullámhosszan vagyunk és bármiben lehet rájuk számítani.”
  • „Értéket képviselve lehet igazán jól értékesíteni, erre minden lehetőségem megvan a munkám során.”
  • „Olyan szabadságot kapok, ami által hatékonyan és felelősségteljesen tudom végezni a feladataimat.”
  • „Bíznak bennem a vezetőim és a kollégáim, így mindig arra törekszem, hogy a maximumot hozzam ki magamból.”
  • „Egy kiváló értékesítő ott érzi jól magát, ahol a céges jövőkép, karrier lehetőség számára biztosítva van, és ezt itt megkapom.”

Ami inspiráló:

  • A bérkonstrukció: a pozícióban tapasztalattól függően havi bruttó 630-700.000 forintra számíthatsz, mozgóbérrel együtt, 100%-os teljesítés esetén. A mozgóbérhez csatolt KPI-ok viszont bőven túl is teljesíthetőek, amivel arányosan a bér is nő! ;)
  • Folyamatosan fejlődő termékpalettával, nemzetközi háttérrel, támogató területekkel és rendszerekkel működünk.
  • Olyan megoldásokkal dolgozunk, ami segít az embereknek és a cégeknek, felemelő érzés.
  • Innovatív és demokratikus szervezet vagyunk, minden ötletet, javaslatot elő lehet terjeszteni.
  • Szeretünk versenyezni, egyénileg és csapatban is, erre sok lehetőségünk is van.
  • Fontosak az emberi értékek és kapcsolatok, ezért ünnepeljük a szülinapokat, munkán kívül is szervezünk közös programokat.
  • Mindig szánunk időt arra, hogy megéljük a sikereket! :)

Ami Te hozz magaddal:

  • Legyél karakter, megnyerő személyiség, ne legyen számodra lehetetlen küldetés!
  • Szeress kapcsolatot építeni, meggyőzni másokat.
  • Legyen 2-5 éves tapasztalatod személyes szolgáltatás értékesítésben.
  • Lásd a lehetőséget abban, hogy felsővezetőkkel tárgyalhatsz, magyarul és angolul is.
  • Higgy a szolgáltatásban, amit képviselsz, törekedj a win-win megoldásra.
  • Tudj és szeress önállóan dolgozni, aktív csapattámogatás mellett.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs