Területi értékesítési képviselő

''Z + D'' Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

A Z+D cégcsoport, a Reál élelmiszerkereskedelmi vállalat egyik meghatározó tagja.
Profilját tekintve, élelmiszer kis és nagykereskedelmi vállalkozás, beleértve a szárazáru, friss és ital termék üzletágakat.
Eredményei alapján a szektor egyik legmeghatározóbb vállalkozása, különösen a nyugat magyarországi és budapesti régiókban.
Partnerei elsősorban gasztronómia és élelmiszer kereskedelemmel foglalkoznak.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vevő forgalmát és vásárlási szokásait alapul véve személyre szabott ajánlatok készítése, hosszútávú kapcsolatokat építése.
  • Új vásárlók felkutatása, megállapodások előkészítése, megkötése.
  • Biztosítja a hozzá tartozó terület és vevőkör, előre meghatározott havi mennyiségi, és minőségi célkitűzéseinek elérését.
  • Új termékeink belistázása, promóciók végrehajtása.
  • Rendszeres jelentések készítése, pontos és precíz adminisztráció, tablet használata.
  • Rendszeres és strukturált beszámoló a közvetlen felettes felé, a piaci trendekről, illetve versenytársak aktivitásáról.
  • Meglévő partnerekkel való személyes kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatásuk.
  • Közvetlen és közvetett vevői rendeléseket generálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agilis, önálló munkavégzés.
  • Kitartó sikerorientált attitűd, határozott fellépés.
  • Élelmiszer kiskereskedelmi piac ismerete, Horeca ismeret előny.
  • Zala megye ismerte
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Területi képviselőként szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny a nagykanizsai, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
  • Dinamikus, jó hangulatú, sikeres csapat
  • Szektorspecifikus tapasztalatszerzési lehetőség (kis- és nagykereskedelem)
  • azonnali, munkakezdési lehetőség, versenyképes munkabér, cégautó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.