Szega Camembert Kft.
  • Nagy múltú élelmiszer importőr vállalat kereskedelmi képviselőt keres, modern trade HORECA és tradicionális láncokhoz tartozó kiskereskedelmi üzletek látogatására, elsősorban friss áru kategóriában.

  • Területi értékesítési képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Budapesten és Pest megyében elhelyezkedő egységek rendszeres látogatása és rendelések felvétele túraterv alapján
      • termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása feltöltöttség ellenőrzése, polcképek kialakítása
      • bolti tevékenység rögzítése
      • eladást támogató anyagok kihelyezése a kereskedelmi partnerek egységeiben
      • új partnerek felkutatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum 3 éves területi értékesítési tapasztalat HORECA és/vagy FMCG szektorban élelmiszer területen
      • kiváló kommunikációs készség
      • vevőorientáció és hatékony munkavégzés
      • proaktív hozzáállás
      • alkalmasság önálló, dinamikus munkavégzésre
      • gépjárművezetői tapasztalat, érvényes B kategóriás jogosítvány,
      • minimum középfokú számítástechnikai ismeretek és tablet használat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • terület és piac ismeret
      • friss élelmiszer kereskedelem területén szerzett értékesítési tapasztalat
      • angolnyelv-tudás

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • vállalati gépjármű
      • mobiltelefon
      • dinamikus csapat
      • várható munkakezdés: azonnal

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.