ROTAPACK ZRT.
  • Cégünk, a magyar tulajdonú RotaPack Zrt., 1990-ben alakult, 2001. márciusa óta részvénytársasági formában tevékenykedik. Társaságunk, az elmúlt évek alatt, a fújt és öntött ipari fóliák területén Magyarország és Európa meghatározó gyártójává lépett elő.
  • Területi értékesítési képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ipari fóliák értékesítése
      • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása, kapcsolattartás, rendszeres magyarországi-, esetenkénti külföldi utazással
      • Üzleti tárgyalások előkészítése, lefolytatása
      • Ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
      • Személyre szabott értékesítési terv teljesítése
      • Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése
      • A piac változó igényeinek figyelemmel kísérése
      • Riportolás a kereskedelmi igazgató felé

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
      • Hasonló területen szerzett tapasztalat
      • Hatékony kommunikációs képesség
      • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
      • Eredményorientáltság
      • Strukturáltság időben és térben: jó szervezőképesség, határidők betartása
      • Képesség önálló munkavégzésre
      • Utazási hajlandóság belföld, külföld irányban
      • Aktív angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Felsőfokú végzettség
      • Termelő területen szerzett kereskedelmi tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos, dinamikus csapat
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Foglalkoztatás jellege főállású munkaviszony
      • Hosszú távon biztos háttér
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (autó, laptop, telefon)
      • Fix bér + jutalék (teljesítmény alapján)

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.