AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.
Csapatunkba keressük kollégánkat

Területi Értékesítési Képviselő (HoReCa, Budapest)

pozícióba.

Egy egyszerű mosolytól, a kitartó munkáig, hogy a vevőinket elégedetté tegyük: a METRO-nál az a törekvésünk, hogy a cégünk a független vállalkozások vezető partnere legyen elismerésre talál.

Feladatok:

  • Konzultatív értékesítést folytat profi vevőink részére
  • Növeli a partnereink lojalitását és forgalmát
  • A vevők speciális igényeire szabott marketingeszközöket alkalmaz
  • A vevő forgalmát és vásárlási szokásait alapul véve egyedi megoldásokat javasol
  • Adott földrajzi területhez tartozó új vásárlókat kutat fel és folyamatosan kölcsönös üzleti előnyöket teremt
  • Rendszeresen jelentéseket készít, pontos és precíz adminisztrációt végez
  • Szorosan együttműködik az áruházi és központi kollégákkal

Elvárások:

  • Vevőorientált szemlélet
  • Kapcsolatépítési készség és meggyőző kommunikáció
  • Önálló és célirányos problémamegoldás
  • Hatékonyság és eredményorientáció
  • Kiegyensúlyozott teljesítőképesség magas elvárások mellett
  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakács / séf / konyhafőnöki tapasztalat
  • Gépjárművezetői tapasztalat, valamint ’’B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek

Előny:

  • Terület- és piac ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felső vagy középfokú szakirányú –kereskedelmi/vendéglátós- végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelmet tudunk számodra biztosítani
  • Szakmai támogatást nyújtunk a mindennapi munkavégzésedhez
  • Betekintést nyerhetsz egy multinacionális vállalat gazdasági működésébe
  • Hosszú távú előrelépési-, és karrierlehetőséget kínálunk számodra

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekeli a lehetőség, kérem jelentkezzen a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!