A Foodnet Zrt.

Területi Értékesítési Képviselőt

keres
Munkavégzés helye: Dél-Budapest területére

Főbb feladatok:

  • a területén működő hazai és nemzetközi láncok, illetve nagykereskedések rendszeres látogatása túraterv szerint
  • szerződéses feltételek betartatása, termékjelenlét biztosítása, promóciók megvalósítása
  • a látogatott értékesítési pontok mennyiségi és minőségi disztribúciójának folyamatos fejlesztése
  • elvárások szerinti merchandising munka elvégzése
  • rendelések felvétele
  • új partnerek felkutatása

Elvárt végzettség és képességek:

  • középfokú végzettség
  • érvényes vezetői engedély
  • legalább 2 év, FMCG területen szerezett Területi Értékesítési Képviselő tapasztalat
  • magas szintű értékesítési képesség
  • kíváló kifogás kezelő, kommunikációs és meggyőző képesség
  • a magyar élelmiszer kereskedelem és az értékesítési csatornák működésének alapvető ismerete
  • lényeglátás, fókuszok, prioritások mentén való munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office (Word, Excel, Power Point)

Amit biztosítunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés
  • céges gépjármű és mobiltelefon.
  • profi értékesítési csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 19.

Fényképes önéletrajzot kérünk minden esetben!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.