Garzon Bútor Kereskedelmi Kft.

Területi értékesítési csoportvezetőt/ Kereskedelmi üzletfejlesztő

A Garzon Bútor Kereskedelmi Kft. a hazai bútoripar ismert szereplője.
B2B piacon intézmények belsőépítészetének kialakításán és kivitelezésén dolgozunk (közületi bútorozás; iroda, egészségügy, szálloda, oktatás-és üzletberendezés)
Országos kereskedelmi hálózatunk kiépítésére és az értékesítők koordinálására
Területi értékesítési csoportvezetőt/ Kereskedelmi üzletfejlesztőt keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi stratégia kialakítása
  • Termékportfólió fejlesztése
  • Országos területi képviselő-hálózat tervezése és kialakítása (toborzástól a betanításig)
  •  A területi képviselő kollégák szakmai támogatása, fejlesztése, ellenőrzése, koordinálása
  • Szakmai tanácsadás a megrendelők részére
  • Beszállítókkal, gyártókkal kapcsolattartás
  • Aktív kommunikáció az ügyvezetővel vezetővel
  • A munkával összefüggő adminisztrációs tevékenységek elvégzése (bekapcsolódás az árazásba és a projektek lebonyolításának támogatása, ellenőrzése )

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 4 éves területi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Egyetemi végzettség műszaki területen (faipari-, mérnöki-, formatervező-és belőépítészeti terület előnyben)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Megoldásközpontú gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány, min. 5 éves vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt alapbér + bónusz
  • Céges autó, laptop, telefon, egészségkártya
  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; modern és egyedi bútorok, interaktív terek
  • Fejlődési lehetőség a kihívásokat kereső szakemberek részére
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Irodában Budapesten, a XIII. kerületben, rendszeres látogatással az egyes területi képviselőkhöz ORSZÁGOS

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Egészségpénztár

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével kérjük a JELENTKEZEM gombra kattintva feltölteni.