A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Tudj meg többet RÓLUNK

Területi Értékesítési Csoportvezető

pozícióba budapesti és pest megyei területi értékesítés vezetésére.

Feladatok:

  • A profession. hu területi értékesítő csapatának szakmai vezetése
  • Bővülés alatt álló csapat új tagjainak toborzása és integrálása a szervezetbe
  • Coaching szemléletű vezetéssel a kollégák teljesítményértékelése, egyéni fejlesztési tervek felépítése és nyomon követése más fejlesztési szakértőkkel együttműködve
  • Területi értékesítők támogatása ügyfélportfóliójuk önálló menedzselésében, tulajdonosi szemléletük kialakítása
  • A területi értékesítési divízió stratégiájának kialakítása összhangban a peer sales csapatokkal, árbevételi tervekkel
  • Elvárásrendszer, KPI-, és motivációs rendszer kialakítása, aktualizálása
  • Működési folyamatok, SLA-k meghatározása, monitorozása
  • Sales kontrolling, riporting rendszer kialakítása és üzemeltetés a sales operációs csapat támogatásával

Ezt hozod Te:

  • Minimum 5 év magas szintű értékesítési-, és csapatvezetői tapasztalat
  • Olyan értékesítési csapat vezetésében szerzett tapasztalat, ahol az értékesítés személyes tárgyalások útján történik, komoly portfóliómenedzsmenttel
  • Támogató és eredményorientált vezetési stílus a delegálás képességével
  • Rendkívül strukturált és data driven gondolkodás
  • CRM rendszerben végzett értékesítési folyamatok
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő motivációs képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Emberközpontúság

Amit mi adunk:

  • Részt vehetsz a profession. hu értékesítési üzletágának bővítésében, egy bővülő csapat frontembereként
  • Önálló, felelősségteljes pozíciód lesz döntési jogkörrel
  • Lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre akár peer szinten, akár nemzetközi testvérvállalatok által
  • Összetett juttatási csomag transzparens célokkal (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, céges autó, egészségbiztosítás, cafeteria, nyelvtanulási lehetőség)
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon, nemzetközi workshopokon is részt vehetsz
  • Nívós munkakörnyezet, év irodája – Illetve Home Office lehetőség
  • Lendületes, vezető brand, innovatív, professzionális közeg
  • Pörgős, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.