Területi Értékesítés Támogató

GRANTOOL Kft.

Országosan bárhonnan végezhető

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres

pozícióba.

Ez a munka nagyon Neked való:

  • Ha szereted a forgácsoló szakmát, de nagyobb szabadságra vágysz,
  • Ha nem csak egy műhely szagát szeretnéd szagolni,
  • Ha a megszerzett szakmai tapasztalatodat szélesebb körben szeretnéd kamatoztatni,
  • Ha nyitott, problémamegoldó személyiség vagy!

Feladatok:

  • A kiemelt ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése
  • Szerszámtesztek teljes körű támogatása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése
  • A cég termékeinek megfelelő képviselete
  • Szakmai tanácsadás és részletes információk szolgáltatása a meghatározott célközönség felé
  • Piacfigyelés

Elvárások:

  • CNC forgácsoló gépek üzemeltetése során szerzett 3-5 év szerszámbeállítói és technologizálási tapasztalat
  • Önálló munkavégző képesség
  • Nyitott személyiség
  • Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű PC-ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség

Előny:

  • Gépiparban szerzett B2B értékesítési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A fényképpel ellátott önéletrajzokat, „Területi Értékesítés Támogató” megjelöléssel és motivációs levéllel várjuk.