Területgazda - Hálózat üzemeltető (Győr)

E.ON ÉSZAK-DUNÁNTÚLI ÁRAMHÁLÓZATI ZRT.

Győr

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Villamosmérnöki vagy erősáramú elektronikai technikusi végzettséggel rendelkezel? Szereztél már tapasztalatot villamossági területen? Szeretsz terepen lenni, ugyanakkor az irodai munkavégzéssel is boldogulsz? Akkor jelentkezz hozzánk most! Győrbe keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete
  • A partnerektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • A karbantartási munkák, beruházások támogatása, műszaki ellenőrzése
  • A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki (Bsc, Msc) vagy villamosipari technikusi végzettség
  • 3 év szakmaspecifikus tapasztalat
  • B gépjárművezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Office, SAP, digitális térképrendszerek stb.)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó szervező, rendszerező gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Céges telefont biztosítunk, melyet magán célokra is használhatsz
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást nyújtunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Áramdíj kedvezményt biztosítunk

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Győr