Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. keres új munkatársat veszprémi területre:

Területgazda

Feladatok:

  • Meghatározott terület hálózat üzemeltetői eszköz felügyelete (információk, ügyféligények, panaszok, üzemzavarok elemzése)
  • Adatgyűjtés, hálózatok minősítése (Minősítő bejárások, mérések végzése, feldolgozása, kiértékelése), karbantartási tevékenységek összeállítása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli terv lebontása műszaki helyekre
  • Közreműködés a beruházási javaslatok készítésében és a kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek tervzsűrin
  • Éves normatív terv végrehajtása, karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése
  • Fogyasztói csatlakozók műszaki átvétele
  • Hálózati minőségpanaszok, káresetek kivizsgálása
  • Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás és a hálózat változások adatainak, dokumentumainak összegyűjtése, továbbítása a nyilvántartóknak
  • KIF hálózat méretezése, normál üzemállapotának meghatározása
  • Részvétel az organizációs bejárásokon, a biztonságos munkavégzéshez szükséges ismeretek és alkalmas munkaterület átadása a vállalkozók munkavállalói részére, részvétel műszaki átadás-átvételi eljáráson, hálózat változások oktatása
  • Rendszeres munkahelyi illetve vállalkozói munkavégzés munkavédelmi szempontú ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése
  • Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási Rendszerek működtetésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosipari műszaki)
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • AUTOCAD felhasználói ismere

Előny:

  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói és szabványossági felülvizsgálói szaktanfolyam
  • Legalább 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat

Információ

Munkavégzés helye: Veszprém

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területgazda
  • Rövid pozíció név: Területgazda
  • Hirdető cég: E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: Meghatározott terület hálózat üzemeltetői eszköz felügyelete (információk, ügyféligények, panaszok, üzemzavarok elemzése) Adatgyűjtés, hálózatok minősítése (Minősítő bejárások, mérések végzése, feldolgozása, kiértékelése), karbantartási tevékenységek összeállítása Normatív karbantartási, üzemviteli terv lebontása műszaki helyekre Közreműködés a beruházási javaslatok készítésében és a kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek tervzsűrin Éves normatív terv végrehajtása, karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése Fogyasztói csatlakozók műszaki átvétele Hálózati minőségpanaszok, káresetek kivizsgálása Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás és a hálózat változások adatainak, dokumentumainak összegyűjtése, továbbítása a nyilvántartóknak KIF hálózat méretezése, normál üzemállapotának meghatározása Részvétel az organizációs bejárásokon, a biztonságos munkavégzéshez szükséges ismeretek és alkalmas munkaterület átadása a vállalkozók munkavállalói részére, részvétel műszaki átadás-átvételi eljáráson, hálózat változások oktatása Rendszeres munkahelyi illetve vállalkozói munkavégzés munkavédelmi szempontú ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási Rendszerek működtetésében
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (villamosipari műszaki) WINDOWS és MS Office teljes körű használata AUTOCAD felhasználói ismere
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-13