Mercator Medical Kft.

A Mercator Medical Korlátolt Felelősségű Társaság – lengyel anyavállalattal rendelkező multinacionális cég magyarországi képviselete - a hazai egészségügyi piac meghatározó szereplője.

Munkatársat keresünk

Terület vezető (egészségügy) (Budapest, Nyugat-Magyarország)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • értékesítési hálózat bővítése új Ügyfelek szerzésével
    • hosszútávú kapcsolat kialakítása a meglévő Ügyfelekkel
    • értékesítési célok megvalósítása az árak és haszonra vonatkozó elvárások figyelembe vételével
    • termékek szakmai bemutatása egészségügyi partnerek részére
    • piacok felderítése és meghódítása új termékek számára
    • értékesítési akciókban és termékbemutatókon, konferenciákon való részvétel
    • részvétel közbeszerzési pályázatok előkészítésében, benyújtásában
    • reklamációkezelés
    • kintlevőségek partnerekkel történő egyeztetése
    • piac- és konkurenciaismeret fejlesztése (árak, konkurensek, új termékek)
    • rendszeres jelentések

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • pár év értékesítés terén szerzett tapasztalat (kórházi értékesítési tapasztalat előnyt jelent)
    • képesség az Ügyfél igényeinek felismerésére és hosszú távú kapcsolat kiépítésére
    • egészségügyi piac ismerete előnyt jelent
    • közbeszerezési eljárások területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • teljesítményorientáltság
    • kiváló tárgyalási képesség
    • rugalmasság
    • csapatjátékos
    • B kategóriás jogosítvány alapkövetelmény
    • Excel, Outlook felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

    • érdekes munka egy gyorsan fejlődő céges környezetben
    • összetartó, támogató csapat
    • kihívásokkal teli, de nyugodt munkakörülmények
    • 8 óra, heti 5 nap, bejelentett alkalmazotti állás
    • vonzó, célorientált fizetés (alap + jutalék)
    • munkaeszközök (autó, mobiltelefon)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Önéletrajzát és motivációs levelét várjuk email címünkön.

A beérkező dokumentumokat teljes mértékben bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére nem szolgáltatjuk ki, igény esetén adathordozóinkról töröljük.

Fenntartjuk a jogot, hogy csak a kiválasztott jelöltekkel vegyük fel a kapcsolatot.