A GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Terület gondozó

munkatársat keres

Feladatok:

  • kertészeti feladatok, segédmunkák elvégzése
  • kert és terület rendben tartása
  • fűkaszálás

Elvárások:

  • jó fizikum, terhelhetőség, szorgalom, megbízhatóság
  • ápolt megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Kertészeti ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Stabil, kiszámítható, hosszútávú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Kertész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a "jelentkezem" gombon keresztül vagy postai úton Gulyás Tüzép, 4034 Debrecen, Vámospércsi út 37. címre.

GSV Kft. adatkezelési tájékoztató:
Benyújtott pályázatával az önéletrajzában szereplő személyes adatait az Európai Parlament és Tanács 2016/679 rendeletének 6. cikk (1) bekezdésének a) pontja alapján legkésőbb az adatok megadásától számított 90 napig kezeljük rendszerünkben. Hozzájárulását a későbbiekben bármikor visszavonhatja, illetve kérheti adatainak törlését. Adatai kezelésével kapcsolatos részletes tájékoztatót a hivatalos honlapunkon elérhető „Adatkezelési tájékoztatóban” olvashat.
Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben adatainak kezeléséhez nem járul hozzá, úgy hozzájárulását bármikor visszavonhatja. Önéletrajzának megküldésével – hozzájáruló nyilatkozatának visszavonásáig- a hozzájárulást megadottnak tekintjük.