Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat dinamikusan fejlődő ipari szervezete munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TERMELTETÉSI AGRONÓMUS

Terület:

  • Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Feladatok:

  • globális agrotechnológiai projektek adaptálása,
  • meghatározott régió agronómiai felügyelete,
  • a mezőgazdasági (növényvédelmi) technológiák helyszíni ellenőrzése, betartása, betartatása,
  • mezőgazdasági fajta kísérletek végzése,
  • üzemi betakarítás,
  • kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú mezőgazdasági végzettség,
  • 1-3 év mezőgazdaságban eltöltött gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • inspiráló csapat,
  • gyors szakmai fejlődés lehetősége,
  • céges gépjármű,
  • versenyképes kompenzációs rendszer.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.