Trenkwalder Kft.

Nagyigmándi partnercégünk részére keresünk Termeltetés-kutatás technikus munkatársat, szezonális munkavégzésre!

Termeltetés-kutatás technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel kukorica szántóföldi kísérletek kivitelezésében, a vetés előkészítésétől az aratás utáni mintafeldolgozásig
  • Kutatási terület rendszeres látogatása
  • Kísérleti terület állapotának nyomonkövetése, rendben tartása
  • Kutatási protokollok precíz kivitelezése, szezonális adatfelvételezés, eredmények helyességének ellenőrzése
  • Kézi mintavételezés, minták feldolgozása, vetőmag mintákkal történő laboratóriumi mérések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete, képesség egyszerű adatbeviteli szoftver használatára
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Középiskolai végzettség
  • Előnyt jelent az agrár végzettség, a kukoricatermesztésben és a vetőmag előállításban szerzett tapasztalat, illetve az angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási költség támogatás
  • Medicover Egészségbiztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd