Partnerünk részére keresünk nagyigmándi telephelyére termeltetés-kutatás technikus kollegát. A pozíció várhatóan 2020 novemberig tartó, határozott időtartamra szól.

Termeltetés-kutatás technikus

Főbb feladatok, munkák:

Termeltetés kutató munkájának támogatása

A szántóföldi kísérletek megvalósításának elősegítése, aktív követése

Szezonális adatfelvételezés - a kísérleti protokoll alapján a növény vetésétől a termény feldolgozásáig részletes adatfelvételezés és adatrögzítés, az eredmények helyességének ellenőrzése, szezonális munkavállalók munkájának irányítása, feladatok ellenőrzése

Vetőmag minták precíz laboratóriumi mérések elvégzése protokol alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szántóföldi növények termesztésében való tapasztalat, kukoricatermesztésben szerzett tapasztalat előny

Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, alapszintű angol nyelvismeret előny

Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)

Precíz, kitartó munkavégzés

Agrár/mezőgazdasági végzettség előny

B vagy T jogosítvány megléte előny

Amit kínálunk:

  • határozott idejű szerződés
  • versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd