ZALA-CEREÁLIA KFT.

A Zala-Cereália Kft – Zala megye vezető malomipari és takarmány gyártó vállalata.
- 75000 t alapanyagot használunk fel takarmány gyártásra és malmi őrlésre.
- 102 fő a foglalkoztatotti létszám
- 14 mérnök kollégánk van
- Éves nettó árbevételünk: 12,5 milliárd Ft
- Évi 1.300.000 db vágópulykát és 3.000.000 brojler csirkét takarmányozunk, közel 60 teleppel integrációt működtetünk, 12 saját telepet üzemeltetünk.
- 35 ezer tonna tárolókapacitással és saját szárítóüzemmel bírunk
- 25 éve alapított cégünk mindig eredményesen gazdálkodott
- Konzervatív üzleti értékek mentén gazdálkodó, magyar tulajdonban lévő vállalat vagyunk.

Termeltetés felügyelő (baromfi)

Főbb feladatok, munkák:

    Baromfi integrációjába termeltetési és takarmány forgalmazási területre munkatársat keresünk.
    Baromfi tartó termelők látogatása, szaktanáccsal való ellátása (állattartás, takarmányozás, állategészségügy, telepi management) . Piaci információk begyűjtése. Termeltetés partner bázisának fejlesztése. Folyamatos szakmai továbbképzés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - agrár végzettség
    - B kategóriás jogosítvány, személygépkocsi
    - baromfi tartás, takarmánygyártás területen szerzett jártasság előny
    - nyelvtudás előnyt jelent
    - kezdő szakemberek jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • takarmányozás, takarmánygyártás területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős foglalkoztatás, mobil és számítógép használat, céges gépkocsi. Továbbtanulási, képzési lehetőség. Nyelvtanulást támogatjuk.
    Szakmai felkészítést biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

  • önéletrajzát várjuk e-mailen