Megbízónk nemzetközi óriásvállalat magyarországi, közel 250 fős  gyára, amely autóipari elektronikai termékeket és szenzorokat  állít elő. Tier 1-es, 2-es és 3-as beszállító. A következő 5 évben forgalmát és létszámát meg kívánja többszörözni és ehhez új gyárat tervez építeni a Szigetszentmiklós, Székesfehérvár, Budapest háromszögben. A növekedés támogatására keresünk részére

TERMELÉSVEZETŐT

ÉRD
(AUTÓIPARI ELEKTRONIKAI GYÁRTÁS)

Feladatai:

  • a termelés teljeskörű vezetése, a célok kidolgozása, követése, az eredmények ellenőrzése, intézkedési tervek meghatározása
  • NPI feladatok ellátása
  • a termékek határidőre, az elvárt minőségben, mennyiségben és költség mellett való terv szerinti legyártása,
  • együttműködés a társterületekkel, kiemelten a minőségirányítással és a fejlesztéssel
  • folyamat és hatékonyság fejlesztés, mérés, LEAN akciók, kaizen tevékenységek, workshopok tartása
  • kapacitás tervezés, az optimális létszám biztosítása
  • riportok összeállítása az ügyvezetés számára.
  • részvétel a stratégiai tervezésben, a terület gazdálkodásának felügyelete
  • P&L érzékenység, vagy P&L tapasztalat előny.
  • A termelés képviselete az auditokon, vevői látogatásokon
  • A munkavállalók fejlesztése

    Ideális pályázónk villamos-, gépész vagy mechatronikai mérnök, aki több mint 5 évet dolgozott kifejezetten autóelektronikai gyártó termelésvezetőjeként (kábel/szenzor/elektronika, feltétel a komoly NPI tapasztalat is. Precíz, agilis, szorgalmas, megbízható, önálló, az emberekkel jól bánni tudó, megállapodott, kiforrott szakember jelentkezését várjuk, aki jól tud angolul, némettudás előny.

    Kölcsönös megfelelés esetén szakmai fejlődés, kifejezetten nagy és meredek növekedés, inspiráló környezet, stabil, jó csapat várja

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Érd

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48692. pályázati számra hivatkozva, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

PSP Siklóssy és Partner Kft.

1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235
Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna