Megbízónk egy német gyártó cég magyar leányvállalata. A társaság egyszer használható cikkeket gyárt laborok részére. Termékei keresettek, ezért a cég nagy ütemben növekszik. A megnövekedett feladatokhoz keresünk egy tapasztalt

Termelésvezetőt

(műanyag fröccsöntés, Gödöllő térsége,
német, vagy angol nyelv)

Feladatai:

  • A termelés irányítása
  • Műszakok beosztása
  • Automatizálás
  • Modernizálás
  • Termékminőség javítása
  • Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • A termelésben dolgozó munkatársak (>30 fő) irányítása és fejlesztése
  • A cég profiljának megóvása, megerősítése

Elvárások:

Ideális pályázónk fröccsöntő mérnök, vagy szakirányú technikusi végzettségű, többéves (meggyőző) műanyag fröccsöntési tapasztalattal rendelkezik. Határozott vezetőként átfogóan felel a teljes termelési területért, magabiztosan irányít egy 30 főnél nagyobb termelési csapatot és a céget kifelé is méltó módon tudja képviselni. A külföldi anyavállalattal történő intenzív kapcsolattartás miatt német, vagy angol nyelvtudás, proaktív hozzáállás és globális gondolkodásmód szükséges. CAD ismeret előny.

Változatos, kihívásokkal teli feladatok,

Dinamikusan növekvő cég, modern géppark, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Fényképes kétnyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18842. pályázati számra hivatkozva várjuk.