Termelésvezető (4-18-39877/PR)

  • Feladatok:
    • Partnerünk egy közel-keleti cégcsoport hazai tagvállalata, akik eddigi kereskedelmi tevékenységük mellett a jövő évtől elindítják itthon gyártási tevékenységüket is.
      Egyedi ékszereket gyártó új üzemük felépítéséhez és későbbi működtetéséhez keresik új kollégájukat TERMELÉSVEZETŐ pozícióba.

      Termelésvezetőként az alábbi feladatok várnak Rád:

      Kezdetben a betanulás és építkezés időszakában:
      - Téningeken való részvétel
      - A legjobb gyakorlatok elsajátítása a külföldi üzemekből és ezek alapján a termelési folyamatok kialakítása
      - Az üzem felépítése során segítség az üzem berendezésében, munkaállomások kialakításában, összerakásában

      A termelés elindítását követően követően:
      - Célok meghatározása és hozzájuk tartozó mérőszámok, KPI-ok definiálása
      - Az üzemben zajló munka megtervezése és felügyelete: tervezők, műszakvezetők, operátorok, minőségellenőrök munkájának összefogása
      - Termleési tervek összeállítása
      - Felelősség a termelés ellátásáért, alapanyagokért és a munkagépekért
      - Termelés folyamatos fejlesztése a selejtszám csökkentése és határidők pontos betartása érdekében
      - Munkatársak kiválasztása, képzése és fejlesztése, motiválása, megtartása, teljesítményük értékelése
      - Jelentési kötelezettség a külföldi gyárvezető felé és együttműködés házon belül más osztályokkal (beszerzés, létesítményüzemeltetés, műszaki támogatás, adminisztráció)

  • Elvárások:
    • Amenniyben az alábbiak igazak Rád, részletesebben is fogunk tudni beszélgetni a lehetőségről:

      - Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
      - Több éves tapasztalatod van gyártó környezetben (pl. fémmegmunkáló, kézi összeszerelő üzemben)
      - Rendelkezel legalább 3 év operatív vezetői tapasztalattal, rutinosan irányítasz összetett termelési folyamatokat és embereket
      - Jártas vagy a pénzügyi tervezésben, termelési projektek tervezésében és levezetésében
      - Kíválóan használod az angol nyelvet szóban és írásban

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - Betekintést nyersz egy új üzem felépítésébe a kezdetektől fogva
      - Tapasztalatot szerzel a termelés beindításában és felfuttatásában
      - Nemzetközi vezetőkkel dolgozhatsz és megismerheted a külföldi gyárakban működő legjobb gyakorlatokat
      - Részt vehetsz az új emberek kiválasztásában, te építheted fel a saját csapatodat
      - Az alapbéren túl havi cafateria jár (~25.000 HUF nettó)
      - A céges autó egyedi megállapodás tárgyát képzi

  • Orientáció:
    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Projektmenedzsment
    • Termelésirányítás

  • Munkavégzés helye:
  • Szolnok

  • Fizetés:
  • versenyképes